Kalender 2018

 

Wedstrijd Kalender  Kona LTD team 2018

 Maart 2018
Van Tot Naam evenement Type Plaats Land Renner
10-03-’18 10-03-’18 Wc Stellenbosch XCO Stellenbosch SA LK
18-03-’18 18-03-’18 kivida berlicum NL Cup#1 XCO Berlicum NL RR-DP
24-03-’18 24-03-’18 Marathon Oldebroek XCM Oldenbroek NL LDJ
 April 2018
Van Tot Naam evenement Type Plaats Land Renner
01-04-’18 01-04-’18 NL Cup #2 XCO Honselerdijk NLD DP
02-04-’18 02-04-’18 La Halloniene XCM Grand-Halleux België KU-LDJ-LT
8-04-’18 8-04-’18 Belgian Enduro Cup enduro Rendeux frankrijk RR-DP
08-04-’18 08-04-’18 Hel van Groesbeek XCM Groesbeek NLD LDJ-RP-KU-LT
08-04-’18 08-04-’18 Beneluxcup Beringen XCO Beringen België LK
22-04-’18 22-04-’18 Fiskumritten XCO XCO Darbu Zweden LK
29-04-’18 29-04’18 Roc d’ Ardenne XCM Houffalilze België LDJ-RP-LT
29-04-’18 29-04-’18 NL Cup #3 XCO Havelte NLD DP-KU
 Mei 2018
Van Tot Naam evenement Type Plaats Land Renner
5-05-’18 5-05-’18 Belgian Enduro Cup enduro Rendeux belgië RR-DP
06-05-’18 06-05-’18 marathon XCM Remouchamps België DP- LT – RR
10-05-’18 10-05-’18 Les Cimes de Waimes XCM Waimes België LDJ
13-05-’18 13-05’18 UMS: Rothaus Hegau XCM Singen Duitsland RP-KU
12-05-’18 13-05-’18 trans V. XCM Nice Frankrijk RR-LDJ-LT
20-5-’18 20-05-’18 Schinderhannes Marathon XCM Emmelshausen Duitsland RP-KU
20-05-’18 20-05’18 WC Albstadt XCO Albstadt Duitsland LK
21-05-’18 21-05-’18 Ardennes Trophy XCM Theux België LDJ-KU
21-05-’18 21-05-’18 NK Streetrace Goirle XCO Goirle NLD DP
27-05-’18 27-05-’18 Arnersberger MTB marathon XCM Arnersberger Duitsland RP
27-05-’18 27-05-’18 NL Cup #4 XCO Heeswijk-Dinther NLD DP-KU
27-05-’18 27-05-’18 W.C. Nove Mesto XCO Nove Mesto Tjechië LK
 Juni 2018
Van Tot Naam evenement Type Plaats Land Renner
03-06’18 03-06-’18 Rhenser Marathon XCM Rhens Duitsland RP-KU-LT-DvP
03-06-’18 03-06-’18 Benelux Cup Erezee XCO Erezee België LK
05-06-’18 09-06-’18 Trans Madeira enduro Madeira Portugal DP
10-06-’18 10-06-’18 Wiesbaden Mountainbike Marathon XCM Wiesenbladen Duitsland RP
10-06-’18 10-06-’18 enduro de la semoy enduro Semoy Frankrijk RR
10-06-’18 10-06-’18 Montferland Mountainbike Marathon xcm s-Heerenberg NLD LDJ-RP-KU
17-06-’18 17-06-’18 NL Cup #5 XCO Assen NLD DP
23-06-’18 23-06-’18 Belgische Enduro Cup enduro Malmedy België RR-DP
24-06-’18 24-06-’18 Bundesliga Whombach XCO Whombach Duitsland LK
24-06-’18 24-06-’18 Raid Hautes Fagnes (BK) XCM Malmedy België KU
29-06-’18 1-7-’18 mountain of hell enduro Les Deux Alpes frankrijk RR-DP
29-06-’18 01-07-’18 Engadin Bike Giro MSR Sankt Moritz Zwitserland RP
30-06-’18 30-06-’18 MTB Marathon Amerongen XCM Amerongen NLD LDJ-KU
30-06-’18 30-06-’18 Benelux Cup Houffalize XCO Houffalize België LK
 Juli 2018
Van Tot Naam evenement Type Plaats Land Renner
01-07-’18 01-07-’18 SKS Shark-Attack Marathon XCM Saalhausen Duitsland LDJ -KU
02-07-’18 08-07-’18 megavalanche enduro Huez Frankrijk RR-DP
08-07-’18 08-07-’18 W.C.Val Di Sole XCO Val Di Sole Italië LK
21-07-’18 22-07-’18 Locatus NK MTB XCO 2018 XCO Apeldoorn NLD DP-LK-KU-RR
23-07-’18 27-07-’18 Transmaurienne (UCI.S2) MSR Vanoise Frankrijk LDJ -LT-DvP
24-07-’18 24-07-’18 NK XCE XCE Zoetermeer NLD DP
25-07-’18 25-07-’18 3 Nations Cup XCO Zoetermeer NLD DP
 Augustus 2018
Van Tot Naam evenement Type Plaats Land Renner
18-08’18 18-08-’18 UMS: Grand Raid BCVS XCM Verbier (CH) LDJ
18-08-‘8 18-08-’18 Sauerland Marathon XCM Grafschaft duitsland KU
26-8-’18 26-08-’18 W.C. La Bresse XCO La Bresse Frankrijk LK
 September 2018
Van Tot Naam evenement Type Plaats Land Renner
02-09-’18 02-09-’18 Giromagny enduro Giromagny Frankrijk RR-DP
08-09-’18 08-09-’18 BEC enduro Boullion België RR-DP
08-09-’18 08-09-’18 Vulkan Bike XCM Daun Duitsland KU
13-09-’18 16-09-’18 BiiVouac Enduro DUO enduro Biivouac Frankrijk DP RR
16-09-’18 16-09-’18 Benelux Cup Sittard XCO Sittard NLD LK
23-09-’18 23-09-’18 NL Cup #7 XCO Oldenzaal NLD DP
30-09-’18 30-09-’18 Hondsrug Gieten N.K. Marathon XCM Gieten NLD KU
 Oktober 2018
Van Tot Naam evenement Type Plaats Land Renner
07-10-’18 07-10-’18 Bart Brentjens Challenge XCM Eijsden NLD KU
14-10-’18 14-10-’18 La tramun XCM Girona Spa RR

 

Renners Afkorting
Laura Turpijn LT
Lotte Koopmans LK
Linja de Jonge LDJ
Robin Roelofs RR
Daniel Prijkel DP
Karin Uyl KU
Roy Peters RP
Dave vd Pol DvP